Profesjonalna opieka nad zwierzętami

Oferujemy:

Profesjonalną opiekę nad zwierzętami podczas przeprowadzki przez wyspecjalizowanego opiekuna,  zwierzęta przyjmowane są do domu z ogrodem. 

Opieka nad psem
Kochający właściciel chce mieć pewność, że jego pies spędzi ten czas w przyjaznym otoczeniu, a bogactwo zajęć wypełni jego dzień tak bardzo, że nawet nie zdoła zatęsknić. Tak właśnie jest w naszym domu! Nie ma tu keneli, boksów, a w zarezerwowanym terminie przebywa tylko jeden pies. Ma do dyspozycji dom z ogrodem, kocyk przy kominku, trzy spacery dziennie po okolicznych polach i łąkach oraz – co najważniejsze – uczestniczy w normalnym życiu rodzinnym.

Opieka nad kotem 
W naszym domu – kot co prawda przeżywa podróż i zmianę otoczenia, ale ma możliwość odkrywania nowego terenu, obserwowania domowników oraz przytulania się wtedy, gdy ma na to ochotę

Transport
Stawiamy na bezpieczny i komfortowy transport. Przełamujemy lęki przed jazdą samochodem, które towarzyszą wielu psom. Oferujemy odebranie psa/kota z domu i odwiezienie go po zakończonym pobycie. Wozimy też zwierzęta w dalsze trasy – z miasta do miasta, na terenie Polski i UE – zawsze mając na uwadze postoje „na siusiu” i rozprostowanie łapek.

BEST MOVE Sp z o.o.
Cyrklowa 8/19
04-044 Warszawa

Magazyn/ Biuro główne
Jutrzenki 27
02-230 Warszawa